TP-250

Specyfikacja

WIELKOŚĆ ROZDRABNIANEGO MATERIAŁU

30CM ŚREDNICY

UKŁAD NAPĘDOWY

NAPĘD BEZPOŚREDNI, WAŁ ODBIORU MOCY WOM

MOC CIĄGNIKA DO MAKS. WYDAJNOŚCI

100-150 KM

MOC SILNIKA

90-150 KM

ILOŚĆ NOŻY TNĄCYCH

4 + 1 PRZECIWOSTRZE

OSŁONA WYRZUTU

30 X 40CM

ROZMIAR WIRNIKA

108CM

MECHANIZM POBIERANIA MATERIAŁU

NAPĘD HYDRAULICZNY - 2 WCIĄGAJĄCE WAŁKI ZĘBATE

WYMIARY (PRZY ZŁOŻONYM LEJU WSADOWYM)

178CM X 168CM X 239CM 

 

WLEJ WSADOWY

69 X 69 CM

SYSTEM MOCOWANIA

TRZYPUNKTOWY UKŁAD ZAWIESZENIA (TUZ)

OBROTOWOŚĆ RURY WYRZUCAJĄCEJ

360*

WYSOKOŚĆ RURY WYRZUCAJĄCEJ

234 CM

WAGA NETTO

645 KG

WAGA BRUTTO

865 KGStiler TP250 służy do rozdrabniania gałęzi, pni drzew o średnicy do 30 cm. Rębak o trzypunktowym układzie zawieszenia przeznaczony jest do współpracy z ciągnikiem rolniczym o mocy minimum 90 KM. Lej wsadowy wyposażony w hydrauliczny system pobierania materiału. Wytworzony zrębek wyrzucany jest przez rurę obracaną o 360° w stosunku do podstawy rębaka. Wykonane z hartowanej stali narzędziowej obustronnie ostrzone noże tnące maksymalizują wydajność rębaka.


Rębak posiada składany do transportu stół podawczy ( podparty siłownikami) oraz regulowany, obrotowy wyrzutnik zrębki 360 stopni.


Układ pobierający materiał zbudowany jest z dwóch zębatych wałów napędzanych hydraulicznie. Mechanizm pobierający materiał posiada 10 stopniowy regulator prędkości pobierania oraz funkcję wydawania materiału. Napęd układu hydraulicznego pochodzi z wyjść hydrauliki ciągnika ( mocowanie na szybko złączki).


Układ tnący zbudowany jest z czterech dwustronnie ostrzonych noży tnących mocowanych na kole zamachowym oraz przeciw ostrza.

Ilustracje