BX-92R

Specyfikacja

Wielkość rozdrabnianego materiału25cm średnicy (maksymalnie 35cm z odrostami)
Układ napędowynapęd bezpośredni, wał odbioru mocy w/ śruby ścinane
Moc ciągnika do maks. Wydajności90-120 KM
Moc silnika50-150 KM
Ilość noży tnących
Osłona wyrzutu25 x 38cm
Rozmiar wirnika91cm 
Mechanizm pobierania materiałuPodajnik hydrauliczny
Wymiary (przy złożonym leju wsadowym)167cm D x 173cm S x 228cm W
Lej wsadowy63 x 63cm
System mocowaniaTrzypunktowy układ zawieszenia (TUZ)
Obrotowość rury wyrzucającej360
Wysokość rury wyrzucającej228cm
Waga netto625kg
Waga brutto650kg

Stiler BX92R służy do rozdrabniania gałęzi, pni drzew o średnicy do 25cm. Rębak o trzypunktowym układzie zawieszenia przeznaczony jest do współpracy z ciągnikiem rolniczym o mocy minimum 65 KM. Lej wsadowy wyposażony w hydrauliczny system pobierania materiału. Wytworzony zrębek wyrzucany jest przez rurę obracaną o 360° w stosunku do podstawy rębaka. Wykonane z hartowanej stali narzędziowej obustronnie ostrzone noże tnące maksymalizują wydajność rębaka.


Rębak posiada składany do transportu stół podawczy ( podparty siłownikami) oraz regulowany, obrotowy wyrzutnik zrębki 360 stopni.


Układ pobierający materiał zbudowany jest z dwóch zębatych wałów napędzanych hydraulicznie. Mechanizm pobierający materiał posiada 10 stopniowy regulator prędkości pobierania oraz funkcję wydawania materiału. Napęd układu hydraulicznego pochodzi z wyjść hydrauliki ciągnika ( mocowanie na szybko złączki).


Układ tnący zbudowany jest z czterech dwustronnie ostrzonych noży tnących mocowanych na kole zamachowym oraz przeciw ostrza.

Ilustracje

Filmy